Парче пица

пица парче по ваш избор

Margherita

доматен сос, PROVA моцарела, босилек

Capricciosa

доматен сос, PROVA моцарела, шунка, печурки,

Diavola

доматен сос, PROVA моцарела, маслиново со лук, кулен

Piccante

доматен сос, PROVA моцарела, лук , пиперка

Quattro Formaggi

доматен сос, PROVA моцарела, горгонзола, македонски кашкавал, грана падано,

Tonno

доматен сос, PROVA моцарела, туна, кромид

Italiana

доматен сос, PROVA моцарела, рукола, домат или шери домат, грана падано

Carbonara

сланина, јајце, пекорино, бешамел

Pesto

доматен сос, PROVA моцарела, сос од босилек, пршут, павлака,

Vegetariana

доматен сос, PROVA моцарела, пиперка , тиквички

Pizza Ragù

доматен сос, телешко мелено месо, PROVA моцарела,

Loading...

No more items available